RAY BAN

Клуб цена

8,393ден

Шифра RB3527 006/71 61 Category

гаранција:

1 Година

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Светски познатиот бренд Ray-Ban со право се смета за врвен меѓу очилата за сонце. Иконските Ray-ban очила за сонце се исто така популарни меѓу познатите личности што ги направи познати низ целиот свет. Рамката на очилата за сонце е изработена од висококвалитетна пластика и метал, кој нуди висока издржливост, удобно носење и исклучителен изглед.

Вклучено со продуктот

Секој пар очила доаѓа со сет за одржување, футрола и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

Бренд

Должина на мост

Должина на рачка

Големина на стакло

Материјал

,

Облик

Пол

Поларизираност

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата