VERSACE

Клуб цена

13,993ден

Шифра VE4420 GB1/87 Category

гаранција:

1 Година

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Елегантен италијански стил на препознатливи очила достапни во унисекс дизајн за оние кои избираат да ја изразат својата сила, самодоверба и уникатност. Добрите очила треба да бидат смели и да се издвојуваат од толпата. Колекцијата на очила VERSACE е направена за сите луѓе како вас кои сакаат нешто посебно.

Вклучено со продуктот

Секој пар очила доаѓа со сет за одржување, футрола и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

Бренд

Должина на мост

Должина на рачка

Големина на стакло

Материјал

Облик

Пол

Поларизираност

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата