TOMMY HILFIGER

Клуб цена

6,713ден

Шифра TH 1696 WIR 55 Category

гаранција:

1 Година

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

TOMMY HILFIGER еден од најпрепознатливите светски брендови за премиум начин на живот, кој ги подига и инспирира потрошувачите од 1985 година. Безвременски класици со модерна предност. Современите и трендовски диоптриски рамки направени од издржлива и бестежинска пластика и метал за да обезбедат неспоредлив комфор и неверојатна функционалност.

Вклучено со продуктот

Секој пар очила доаѓа со сет за одржување, футрола и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

,

Бренд

Должина на мост

Должина на рачка

Големина на стакло

Материјал

Облик

Пол

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата