TOM FORD

Клуб цена

18,193ден

Шифра FT0989 01A SILVANO 02 Category

гаранција:

1 Година

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Колекцијата на TOM FORD пренесува елегантен минимализам, гламур, ексклузивност и гарантира луксуз преку внимание на деталите и квалитетот на производот. Рамката на очилата е изработена од висококвалитетна ацетатна пластика и метал. Леќите на очилата за сонце исто така нудат 100% УВ заштита

Вклучено со продуктот

Секој пар очила доаѓа со сет за одржување, футрола и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

Бренд

Должина на мост

Должина на рачка

Големина на стакло

Материјал

Облик

Пол

Поларизираност

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата