POLICE

Клуб цена

2,472ден

Шифра PT8288072_6-3 DELTA Category

гаранција:

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Софистицирани дизајни, возбудливи комбинации на материјали и функционалност, знак на вашата индивидуалност и слобода. Ултра модерни кожни паричници од светски познатиот Италијански бренд POLICE.

Вклучено со продуктот

Производот доаѓа со своја оргинална кутија. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

Бренд

Материјал

Пол

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата