POLICE

Нема на залиха

Клуб цена

7,483ден

Шифра PEWJF2204206 MENELIK Category

гаранција:

2 Години

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Колекцијата на часовници Police е за урбани, стилски и модерни луѓе кои сакаат да блеснат во толпата. Материјалите што се користат за производите се со висок квалитет и изработени од вешти мајстори давајќи им луксузно чувство.

Вклучено со продуктот

Секој часовник доаѓа со своја оргинална кутија и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

,

Бренд

Големина на куќиште

Тип на механизам

Водоотпорност

Материјал

,

Форма на куќиште

Пол

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата