GUESS

Клуб цена

6,923ден7,903ден

Шифра GW0242L2 SPARKLING ROSE Category

гаранција:

2 Години

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Еден од најпознатите брендови низ целиот свет, а влијанието на GUESS модата е секаде околу нас. Класичните форми на GUESS се ажурирани со модерен пресврт со уникатен дизајн, бои и детали кои го нагласуваат стилот на личноста што ги носи.

Вклучено со продуктот

Секој часовник доаѓа со своја оргинална кутија и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

,

Бренд

Големина на куќиште

Тип на механизам

Водоотпорност

Материјал

Форма на куќиште

Пол

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата