GUESS KIDS

Клуб цена

4,172ден

Шифра GU 9206 027 49 Category

гаранција:

1 Година

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Guess знае дека стилот е важен за луѓето од сите возрасти, па затоа Guess не штеди за да ги направи очилата модерни, слатки со забавни форми, светли бои и уникатен дизајн. Guess KIDS се специјално конструирани за дополнителна издржливост и отпорност за да ги задоволат потребите на активниот детски начин на живот.

Вклучено со продуктот

Секој пар очила доаѓа со сет за одржување, футрола и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

Бренд

Должина на мост

Должина на рачка

Големина на стакло

Материјал

Облик

Пол

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата