TOMMY HILFIGER

Нема на залиха

Клуб цена

9,093ден

Шифра 1782534 JOY Category

гаранција:

2 Години

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

TOMMY HILFIGER е еден од најпрепознатливите светски брендови за премиум начин на живот, кој ги подига и инспирира потрошувачите од 1985 година. Безвременски класици со модерна предност. Часовници инспирирани од поп културата, индивидуализмот и оптимизмот!

Вклучено со продуктот

Секој часовник доаѓа со своја оргинална кутија и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

,

Бренд

Големина на куќиште

Тип на механизам

Водоотпорност

Материјал

,

Форма на куќиште

Пол

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата