PRADA

Клуб цена

9,093ден

Шифра PR 17ZV 1AB1O1 52 Category

гаранција:

1 Година

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Со нивните различни форми и нијанси направени од различен материјал, никогаш нема да погрешите кога купувате Prada. Со комбинации на бои кои ги надминуваат основните црно-бели дизајни, оваа линија на очила за сонце Prada доаѓа и во различни суптилни нијанси кои совршено се вклопуваат со денешните модни трендови.

Вклучено со продуктот

Секој пар очила доаѓа со сет за одржување, футрола и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

,

Бренд

Должина на мост

Должина на рачка

Големина на стакло

Материјал

Облик

Пол

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата