POLICE

Нема на залиха

Клуб цена

4,072ден

Шифра PEAGN2211802 PERFORATED Category

гаранција:

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Со накитот POLICE секогаш го правите вистинскиот избор. Софистицирани дизајни, возбудливи комбинации на материјали и функционалност, знак на вашата индивидуалност и слобода. Накитот е изработен од нерѓосувачки челик, вистинска кожа што го прави совршени за машки урбан стил.

Вклучено со продуктот

Накитот доаѓа со своја оргинална кутија и сертификат за оргиналност. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

Бренд

Должина на накит

Стил

Материјал

Пол

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата