POLAROID

Нема на залиха

Клуб цена

3,534ден

Шифра PLD 4130/S/X 086 UC Category

гаранција:

1 Година

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Polaroid произведува очила за сонце веќе 75 години, ставајќи посебен акцент на најдобрата можна заштита од УВ. Дизајнот на функционалните очила за сонце Polaroid продолжува да се развива и се продаваат ширум светот. Беспрекорниот квалитет и високата удобност при носење се главните карактеристики за полароидните очила.

Вклучено со продуктот

Секој пар очила доаѓа со сет за одржување, футрола и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

Бренд

Должина на мост

Должина на рачка

Големина на стакло

Материјал

,

Облик

Пол

Поларизираност

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата