PERSOL

Клуб цена

10,795ден

Шифра PO3166S 960/56 Category

гаранција:

1 Година

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Persol е италијанска компанија за луксузни очила специјализирана за производство на очила за сонце и оптички рамки. Името е изведено од „per il sole“, што на италијански значи „за сонце”. Сребрената стрела, која е заснована на дизајн на древни кратки мечеви, беше избрана како белег на безвременската икона. Секој модел е рачно изработен.

Вклучено со продуктот

Секој пар очила доаѓа со сет за одржување, футрола и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

Бренд

Должина на мост

Должина на рачка

Големина на стакло

Материјал

,

Облик

Пол

Поларизираност

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата