GUESS

Клуб цена

2,152ден

Шифра JUBE02247JWYGT/U COLOR MY DAY Category

гаранција:

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Светски лидер во модната индустрија, Guess создава накит кој одговара на различни вкусови, секогаш фокусиран на модата и не останува незабележан. Изработен од нераѓосувачки челик, наменет за млади, модно освестени жени со храбар вкус и наклонетост кон впечатливи аксесоари.

Вклучено со продуктот

Накитот доаѓа со своја оргинална кутија и сертификат за оргиналност. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

Бренд

Должина на накит

Стил

Материјал

,

Пол

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата