CARRERA

Клуб цена

9,793ден

Шифра CA 295/S 086 9K Category

гаранција:

1 Година

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

CARRERA е синоним за пионерски дизајн и извонреден квалитет. Бренд од 1956 година за луѓе кои живеат според сопствени правила, постојано пркосејќи се на себе и гордо пристапувајќи кон животот издвојувајќи се од толпата. Брендот е необичен не само поради неговата екстремна удобност, туку и поради спектакуларниот дизајн.

Вклучено со продуктот

Секој пар очила доаѓа со сет за одржување, футрола и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

,

Бренд

Должина на мост

Должина на рачка

Големина на стакло

Материјал

Облик

Пол

Поларизираност

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата