CALVIN KLEIN

Клуб цена

6,545ден

Шифра 25200149 TWISTED BEZEL Category

гаранција:

2 Години

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Calvin Klein се безвременски, минималистички дизајни кои ја истакнуваат глобално препознатливата естетика на Calvin Klein, колекцијата на часовници ја рефлектира сензуалноста и смелоста што го дефинира брендот повеќе од 50 години.

Вклучено со продуктот

Секој часовник доаѓа со своја оргинална кутија и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Дополнителни информации

Боја

Бренд

Големина на куќиште

Тип на механизам

Водоотпорност

Материјал

Форма на куќиште

Пол

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата