ARMANI EXCHANGE

Не е на залиха

Клуб цена

4,963ден

Шифра AX4104S 80788G 61 MATTE BLACK Category

гаранција:

1 Година

ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ

Можно е плаќање на рати со 0% камата

Детали за продуктот

Armani Exchange е италијански моден бренд кој нуди смели очила за сонце што одразуваат независно чувство за стил и уличен шик глам. Очилата за сонце се достапни во широк избор на стилови на рамки за мажи и жени, изработени од високо квалитетна ацетатна пластика и метал.

Вклучено со продуктот

Секој пар очила доаѓа со сет за одржување, футрола и гаранција. Исто така нудиме и бесплатна достава.

Additional information

Боја

Бренд

Должина на мост

Должина на рачка

Големина на стакло

Материјал

Облик

Пол

Поларизираност

Купувајте по намалени цени со Smile Клуб картичка

Клуб картичката е создадена за да ја награди довербата на купувачите со тоа што им овозможува специјални промоции и попусти, привилегии при купување на сезонски попуст, специјално креирани настани и уште многу други награди.

Станете дел од нашата заедница и уживајте во одличните предности што ги нуди нашиот клуб.

Пополнете ја формата за порачка и нашиот персонал во најбрз можен рок ќе Ве контактира да ја потврди истата